VeriPortal Hosting Hizmetleri - Master Kontrol Paneli
Login: Password: If you have forgotten your password, click here.
 
Language:
VeriPortal'a Hoşgeldiniz!
VeriPortal Master Kontrol Paneli hesap açma, kaynak yönetimi ve ödeme işlemleri gibi çok zaman alan web işlemlerini otomasyona sokar. Kontrol Paneliniz ile web sitenizin gerekli bütün ayarlarını yapabilir, ihtiyaçlarınıza göre yeni opsiyonlar ekleyebilir, yada çıkarabilirsinz.VeriPortal Master Kontrol Paneli endüstri standartlarında bir kontrol panelidir ve dünyanın herhangibir yerinden web işlemlşerinizi yapmak için rahatça ulaşabilirsiniz.

10/01/2011: Abonelik sözleşmesi güncellenmiştir, lütfen okuyunuz: Abonelik Sözleşmesi

Önemli Duyuru: Değerli bayilerimiz ve müşterilerimiz, Bilindiği üzere, VeriTeknik 2008 yılından bu yana perakende paylaşımlı hosting hizmeti vermemektedir, 2008 yılından bu yana sadece bayilerimiz kanalıyla bu hizmeti sağlıyorduk.
Birçok bayimizin kendi hosting altyapısını oluşturmuş olması, kullandığımız kontrol paneli yazılımının artık geliştirilmemesi, VeriTeknik’in kiralık sunucu ve sunucu barındırma hizmetlerine odaklanması ve portföyümüzün büyük bir çoğunluğunun hosting firması olması nedeniyle paylaşımlı hosting hizmetinin kapatılmasına karar verilmiştir.

2004 yılından bu yana sürdürmekte olduğumuz Paylaşımlı Hosting Servisleri 31/12/2012 tarihinden itibaren yeni müşteri alımına kapatılacaktır. Ayrıca OpenVZ VPS müşteri alımı da bu ay sonunda durdurulacaktır.

Hizmet son bulma tarihi 31/12/2013’tür, bu tarihe kadar VeriTeknik ekibi tasviye işlemlerinde bayilerimize yardımcı olacak ve 2008 yılında başlamış olan tasviye işlemleri tamamlanacaktır.

Bayilerimiz ölçeklerine göre;
- Hosting altyapısını kurmuş bayilerimize hesaplarını taşıyabilir,
- VPS ya da Kiralık sunucular üzerine kendi hosting altyapılarının kurulmasını talep edebilirler. Kontrol paneli yazılımı ücretsiz olarak verilecektir.
VeriTeknik her iki durumda da geçişin sancısız olması için elinden gelen gayreti gösterecek, kurulumlarda ve taşıma işlemlerinde yardımcı olacaktır.

Saygılarımızla, VeriTeknik Bilişim Ltd. | VeriTeknik Telekom Ltd.
Sign-up for an account
To compare available plans, click here.